Author: K***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Item looks exactly like the photo. The quality is superb and good for everyday use! will order again for sure~! ps: pls like my review so I can get more points and review more items!
顏色: 彩色 | 1 photo(s)
Price: HK$219.00
| Color | Multicolor |
| Type | Bangs Wig |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 345 g |
| 長度 | 81 cm |
| 頭圍 | 57 cm |
| SKU | sb2301312188983873 |
Author: K***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Item looks exactly like the photo. The quality is superb and good for everyday use! will order again for sure~! ps: pls like my review so I can get more points and review more items!
顏色: 彩色 | 1 photo(s)
Author: c***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Pic unrelated to the item
顏色: 彩色
Author: y***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
顏色: 彩色
Author: k***s
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Simple, looks as pictured, and arrived in good condition.
顏色: 彩色